Obudowy i systemy rozdzielcze > Usługi > Obudowy specjalne
FIBOX Make Difficult Easy

 

Specjalne dostosowanie obudów dzieli się na trzy kategorie: obróbka powierzchni, zmian koloru na etapie wtrysku i zmiana kształtu na etapie wtrysku.


Dla mniejszych ilości FIBOX oferuje zmianę koloru przez malowanie obudów. Nanoszenie opisów i znaków jest możliwe poprzez sitodruk. Dla obudów z tworzywa wymagania ekranowania EMC mogą być osiągnięte poprzez malowanie wnętrza farbami przewodzącymi oraz zastosowanie uszczelek przewodzących.

Special

Jeżeli potencjał produkcyjny jest wysoki zmiana koloru na etapie wtrysku jest bardziej ekonomiczna niż malowanie. Progiem opłacalności jest ilość co najmniej 1000 sztuk w jednym cyklu produkcyjnym.

Dla większych ilości (OEM) FIBOX może wykonać formę wtryskową obudowy dla klienta zgodnie z jego specyfiką konkretnego urządzenia.

Wykonanie form wtryskowych dzieli się na dwie kategorie. Pierwszą jest, gdzie forma jest oparta o standardową obudowę. Ta metoda wykorzystuje wymienne suwaki form, które mogą być modyfikowane aby uzyskać pożądany kształt lub wykonuje się nową formę
pasującą do standardowej podstawy lub pokrywy FIBOX-a
Druga metoda to wykonanie zupełnie nowej formy. FIBOX może zaprojektować i wykonać formy wtryskowe o wysokiej precyzji 1, 2 lub 3 częściowe. Wkładki do form i dekoracje są opcjonalne.

Copyright
Legal Notice
FIBOX Make difficult easy