FIBOX Make Difficult Easy

 Production

FIBOX jest firmą prywatną działającą w 10 krajach z czterema zakładami produkcyjnymi i kilkoma partnerami na wszystkich kontynentach. Oferujemy kompletny łańcuch usług produkcyjnych od projektu produktu precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych do gotowych, przetestowanych systemów dostarczanych w każde miejsce na świecie.
Obudowy FIBOX-a są produkowane w nowoczesnej fabryce niedaleko Helsinek w Finlandii oraz w Inchon w Korei Południowej.
Modułowe obudowy z tworzywa sztucznego FIBOX-a były pierwszymi obudowami z poliwęglanu (PC) wprowadzone w 1966 roku na rynek. To otworzyło nową erę w budowaniu rozdzielnic skrzynkowych. Od tego czasu aktywny rozwój produktów i zwiekszający się eksport spowodował szybki rozwój firmy i ciągle on trwa.


40 Lat doświadczeń w rozwoju produktów 

Dla jakiejkolwiek twojej aplikacji, rodzina obudów FIBOX-a daje najszerszy zakres wysokiej jakości obudów dla zabudowy i zabezpieczenia elementów elektronicznych i elektrycznych. Obudowy mogą być dostarczane w standardowych konfiguracjach lub specjalnie dostosowane do oczekiwanych specyfikacji.
FIBOX dobrowolnie przedkłada swoje produkty do niezależnego testowania i oceny, i obecnie posiada niezależne certyfikaty UL, FIMKO, DNV, LR i in. Obudowy FIBOX-a zgodnie z normą EN 60529 mają stopień ochrony do IP 68. Dodatkowo prawie wszystkie produkty są nominowane do użytkowania w obszarach niebezpiecznych.

Ciągły rozwój produktów 

Obudowy FIBOX-a to ponad 500 różnych standardowych obudów wykonanych z: poliwęglanu (PC), ABS, poliestru wzmacnianego włóknem szklanym i aluminium. Fibox jest liderem w przemyśle w rozwoju zarówno nowych produktów i nowych technologii w formowanych termoplastycznie obudowach. FIBOX bierze pod uwagę technologię formowania jako zasadniczą część rozwoju produktu. Dla przykładu, nowe obudowy FIBOX MNX są pierwsze, gdzie zastosowano bezpośredni wtrysk materiału uszczelki obudowy podczas procesu formowania obudowy w formie wtryskowej. Ten nowy proces zapewnia precyzyjne formowanie uszczelki gwarantujące lepszy stopień ochrony obudowy. Fibox jest jedynym producentem stosującym tą technologię w obudowach. Innym przykładem jest przykładanie przez FIBOX-a dużego znaczenia do konstrukcji form wtryskowych wielostronnych (suwakowych). Ten typ form wtryskowych daje naszym klientom OEM efektywną kosztowo alternatywę pozwalającą modyfikować standardowe obudowy do ich specyficznych potrzeb.

Ale bardziej ważne niż techniczne zaawansowanie jest zaangażowanie FIBOX-a w zrozumienie potrzeb klienta. Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane w bliskiej wspolpracy z naszymi klientami.

Copyright
Legal Notice
FIBOX Make difficult easy