Konfigurator obudów online – projekt obróbki i dobór akcesoriów — 10.04.2018

Fibox udostępnia swoim klientom nowy konfigurator obudów i szafek. Narzędzie to umożliwia indywidualne rozplanowanie w obudowie akcesoriów oraz otworów dla aparatury sterowniczej, wyświetlaczy i przepustów kablowych.

W systemie dostępne są wszystkie główne grupy produktów Fibox. Wyboru obudowy można dokonać przy pomocy symbolu lub poprzez określenie jej wymiarów i materiału. Bezpośrednio z programu użytkownicy mogą wysłać również zapytanie ofertowe do właściwego biura sprzedaży Fibox.

Wszystkie produkty są zwizualizowane w technice 3D, a otwory i wycięcia mogą być pozycjonowane bezpośrednio myszką lub przez podanie współrzędnych. 

System proponuje użytkownikowi pasujące do obudowy i otworów akcesoria, na przykład dławnice kablowe do naniesionych otworów z gwintem.

Dodatkowe akcesoria instalacyjne takie jak płyty montażowe i szyny DIN dedykowane dla obudowy mogą być w łatwy sposób dodane do listy materiałowej.

Po rejestracji każdy użytkownik może zapisać swoje projekty i modyfikować je w przyszłości. Dodatkowo system wysyła link do pobrania dokumentacji w formacie PDF i DXF. System jest dostępny na stronach internetowych Fibox w języku angielskim i niemieckim. Inne wersje językowe są w trakcie przygotowania.

 

 

Kliknij, aby otworzyć FXCad

Copyright
Legal Notice
FIBOX Make difficult easy